2022/05/31

Radosna nowina i podziękowanie


     W sobotę 28 maja narodził się w rytuale słowiańskiego porodu lotosowego nasz kolejny syn Witold. Wszystko, co się z tym wiąże, opiszemy w artykule w najbliższym czasie. Jeszcze nie udostępniamy zdjęć naszego malucha ze względu na wedyjską zasadę ochrony energetycznej noworodka (tak samo robiliśmy z Milanem), ale planujemy opublikować fotki za kilka miesięcy. Teraz przede wszystkim dzielimy się naszą radością, a jednocześnie z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wsparli swoimi darowiznami wyprawkę małego Lechity. Nie wymieniamy ich tu z nazwiska, ponieważ wymienimy ich w książce, którą Czcibor wyda w tym roku. To będzie nasz wyraz wdzięczności dla dobrych dusz, które wsparły nasz Ród. Oczywiście książki te roześlemy w darze, z naszym wpisem i błogosławieństwem, każdemu z darczyńców, każdemu, który jak Przyjaciel, Sojusznik i Strażnik, stanął przy nas w potrzebie. Uwaga - nie dotyczy to tylko tych, którzy wsparli wyprawkę Witolda, ale wszystkich, którzy przekazali nam jakąkolwiek darowiznę i wcześniej. W związku z tym prosimy, aby każda jedna z tych dobrych dusz przekazała nam swoje imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny, bo już chcemy mieć utworzoną pełną listę. Nie wszyscy darczyńcy się przedstawili - a naszym zdaniem dobrze by było w książce umieścić prawdziwe imiona i nazwiska. Jeżeli ktoś chce inaczej, pod przybranym imieniem lub nadanym sobie pod prawem naturalnym, też to uszanujemy i tak opublikujemy w podziękowaniach. I proszę nie zaznaczać nam, że pomoc brała się z życzliwości, a nie z oczekiwania rewanżu - bo my to wiemy. Natomiast z własnej woli i entuzjazmu chcemy okazać swoją wdzięczność - niech się dzieje wymiana energii serc. Dane korespondencyjne prosimy przesłać na adres e-mail lechczcibor@gmail.com.

    Ponadto z głębokim wzruszeniem dziękujemy za błogosławieństwa Lechickim Strażnikom Wedy i Towarzyszom Lechickiej Drogi:

    - Czesławowi Białczyńskiemu...

    Dobromiło i Czciborze nie macie pojęcia jaka to dla mnie radosna wiadomość. Bardzo bardzo cieszę się z tych narodzin. Prosto z mego Serca życzę Jemu i Wam oraz wszystkim Innym Istotom Bliskim Waszym Sercom - Zdrowia, Dobrobytu i Szczęścia. Pozdrowienia serdeczne i życzenia powodzenia i wytrwałości na słowiańskiej ścieżce duchowej. 
 
Prowadzicie nieustannie wiele wspaniałych i cennych działań ważnych dla naszej słowiańskiej społeczności i duchowości. Jeszcze raz wielkie dzięki za wasze działania i ucałujcie ode mnie Witolda.
 
    - Eugeniuszowi Czciborowi Chrzanowskiemu...
 
    Z szacunkiem i miłości...
    ...Moc Błogosławieństw dla Waszego nowo narodzonego dziecięcia, małego Witolda! ... Moc Błogosławieństw dla Was, Waszego Rodu i Przodków Waszych! Niech Was Czas będzie Błogosławiony po wszystkie dni istnienia! Wraz z nim niech wam towarzyszy Błogosławieństwo Chleba tego szczególnego pokarmu, niech Wam go nigdy nie braknie!!!

     - Edwardowi Słowianinowi...

    Życzę wam z całego serca wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim życia w zdrowiu i Szczęściu wraz z nową istotą na tym świecie !!!!

    - Bożydarowi Różyckiemu...

    Piękne imię dostał niechże mu się darzy!! Będzie nam bohaterem!
 
    ...i przyjaciołom i kolegom z zagranicy, w tym Stanisławowi z Ukrainy, który napisał po polsku, z urokliwym ukraińskim akcentem:

     Życzę twojemu synu powodzenia, dużo siły jak u jego ojca, i dużo zdrowia! Nech będzie piękny jak wiosenny las! Nech będzie szczęśliwy, i żeby w jego życiu wszystko się udawało!
 
    Więcej o wsparciu Przyjaciół napiszemy w zapowiadanym artykule. Błogosławimy wszystkim za okazane cnoty Słowian: serdeczność i życzliwość. 
 
    Dobromiła i Czcibor

    Wszystkich, którzy mają wolę wesprzeć naszą intencję przywrócenia w Kraju powszechnego rytuału słowiańskiego porodu lotosowego, zapraszamy do nowo utworzonej grupy na platformie Facebook - Słowiański Poród Lotosowy:

 
 

15 komentarzy:

 1. Gratulacje! Niech będzie pociechą i wsparciem dla Was! Tadeusz z Małopolski

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo jestem wzruszona tak cudowną wiadomością, nic lepszego nie mogło mi się dzisiaj przytrafić jak taka właśnie
  Nowina. Kochana Istotka niech nam zdrowo rośnie bo to będzie nasza Duma , od serca gratuluję wspaniałym Rodzicom.
  Niech się darzy całej Waszej pięknej Rodzince.

  OdpowiedzUsuń
 3. Również tą drogą wam BłogoSławię. Gratulacje i szczęścia dla całego RODu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niechaj mały narazie Witek Lechita, Rośnie zdrowo i w miłości rozkwita,
  Jest pociechą dla swoich rodziców,
  A w przyszłości dla Rodów Lechitów.
  🌹💓🌹💓🌹💓👼🌹💓🌹💓🌹💓

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje i błogosławieństwa dla Waszej całej rodzinki już większej o kolejnego członka rodziny. Niech rośnie zdrowo na pociechę wspaniałym i mądrym rodzicom🥰

  OdpowiedzUsuń
 6. To chyba dlatego mnie od jakiegoś czasu kusi podać tu wam to, chociaż może już o tym wiecie. Egipska bogini Tawaret: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tawaret
  Bogini ciąży i porodów, między innymi. Przyjrzyjcie się jej przyborom.

  Jarek

  OdpowiedzUsuń
 7. Słowianin na uchodźstwie ⚔️2 czerwca 2022 01:38

  Wspaniała nowina na naszej Lechickiej ziemi 👏👏👏 Ja Słowianin ⚔️ Błogosławię z serca małemu Słowianinowi i wam Dobromiło i Czciborze 🙏🙏🙏.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochani Przyjaciele i Towarzysze, dziękujęmy Wam z Mocą! 🔥♥️😃

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje raz jeszcze dla Rodziców i Moc Błogosławieństw dla Witolda Lechity. Sława i Czesc🙏❤️🙏❤️🙏

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Google mnie wykolegowal bez mojej wiedzy. I pojawiłam się jako anonimowy. A to ja, Anamika pisałam.

   Usuń
 10. Gratulacje dla rodziców i dużo zdrówka dla maleństwa

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje jeszcze Raz 💪Niech się Darzy 💥💥💥Ura, Ura, Ura!!!!!!

  OdpowiedzUsuń