2024/03/03

Słowianie medytują w energii rodowej: Moc Rodu, Moc Kręgu

 


    W ramach międzysłowiańskiej kampanii proponujemy dziś cztery medytacje, które odbieramy jako harmonizujące i dobroczynne dla naszych sfer życia i kreowania. 

Medytacja pierwsza: Szamański Duch, 528 Hz - OM 


    Tej medytacji można słuchać nawet przez godzinę - dwie, w zależności od potrzeby. Wprawia ona naszą duszę w stan wzniesienia, ożywiając zapomniane łącza między Ludami Rdzennymi Matki Ziemi. To właśnie bębny prowadzą nas do rytmu najważniejszego na naszym szlaku Kreatorów - rytmu Matki Ziemi... Nadaje się nie tylko do kontemplacji, ale i do ćwiczeń fizycznych.


Medytacja druga: Uzdrawianie czakry serca


    Rzadko spotykane połączenie dźwięków łagodzących nasz umysł i stan emocjonalny z wibracją dosłownie przeszywającą wszystkie komórki DNA na wskroś. Dla wzmocnienia tego doznania polecamy słuchawki. 


Medytacja trzecia: Sławiańska mantra wewnętrznego zdrowia i siły


    Poruszające głębiny duszy połączenie śpiewu barda Lechitów, Jaruhy, z magicznymi, prastarymi słowami Przodków i dźwiękami Przyrody. Ta medytacja nie tylko inspiruje, ale i pozwala na wewnętrzne rozmarzenie, która to zdolność wydaje się być stracona przy pożegnaniu z dzieciństwem.


Medytacja czwarta: Uzdrawiające wibracje miłości. 

Wyzwolenie od negatywnych myśli i emocji. 432 Hz


    Pomocna przy kłopotach z myślokształtami i wizualizacją, pozwala na odcięcie i dryf przez Przestrzeń. Wrażenie przenikania Przestrzeni i utwierdzania się w swej nieskończonej żywotności wzmacniają "kosmiczne" dźwięki. 

    Medytacja nie może zastąpić Słowianom i Istotom Źródła energii czynu, ale znakomicie ją wspiera. Jednocześnie podtrzymuje naszą naturalną tarczę ochrony źrodłowej - aurę. Co zaś nie mniej cenne - medytując i harmonizując siebie w swoim polu, harmonizujemy częstotliwości pola obejmującego żyjących wokół nas Rodaków

    Rody Słowian harmonizują się nawzajem, tworząc źródłowy bastion - Krąg Mocy.

     Z błogosławieństwem dla Rodów Słowian:

    Dobromiła i Czcibor - Lechia (Polska)

    Štefan Hrza Ďurovič - Słowacja

    Ondřej Chylka - Czechy

    Djordje Popovic - Serbia

    Сергей Браварський - Ukraina

    Branko Stavrovski - Macedonia

    

    Ilustracja ze strony - https://pl.pinterest.com/pin/735423814177520773/

Nasza publikacja w ramach Międzysłowiańskiej Kampanii: Słowianie medytują w energii rodowej - https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2023/08/miedzysowianska-kampania-sowianie.html

    ...i na forum grupy WszechSławia - ВсехCлавя - VsehSlavia - https://www.facebook.com/groups/2259613067513822

    Nasz post charakteryzujacy działanie poszczególnych częstotliwości (FB) - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02hEG86oC6FYx6dyaGwHBru41Pj9U9ZJUMtatDrFuGQ3QZPSQdEWH6AbTrdt1Kesgrl&id=100077438454345

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz