2018/02/10

Chazarowie, Lechici i zagadka ustawy o IPN


     Między Lechitami, a Chazarami wyrósł nagle las toporów? Czy zawsze tam był?
Poniżej kilka cytatów i informacji dla tych moich rodaków, którzy dali się zwieść kłamstwom i manipulacjom polityków, historyków, urzędów, i stracili czujność i orientację w prawdziwej historii Ojczyzny. Pobudka, Rodaku, masz lwa w sercu, pozwól mu wstać i dodać tobie mocy.
     1. Żydzi nie są prawdziwymi Żydami, Izraelitami opisywanymi w Biblii (zresztą mocno zmanipulowanej). To Chazarzy, tworzący przed wiekami Kaganat Chazarski, rozbity w X wieku przez słowiańską armię Światosława I. 
     2. Żydzi tak masowo wspierali inwazję bolszewickich armii Sowietów w 1920 roku i sabotowali polskie działania obronne, że 16 sierpnia, przed Bitwą Warszawską, generał Kazimierz Sosnkowski wydał prewencyjny rozkaz internowania tysięcy oficerów i żołnierzy pochodzenia żydowskiego, a stan pozostawionych w szeregach szykowanej do kontruderzenia armii utrzymać na poziomie 5%.
     3. To, że Żydzi w ogóle przetrwali holokaust niemiecki na terytorium Polski, zawdzięczają w dużej mierze masowej polskiej pomocy, co dotyczy zaopatrzenia, uzbrojenia czy ukrywania tysięcy osób kosztem najwyższego ryzyka
     4. W europejskich państwach okupowanych przez Niemcy tylko w Polsce za ukrywanie Żydów groziła kara śmierci, a w każdym razie tylko w Polsce była egzekwowana i to masowo. W pomoc zaangażowały się setki tysięcy Polaków, mimo że narażali tym samym nie tylko siebie, ale własne dzieci i całe rodziny. Był to heroizm najwyższej próby!
     5. W 1943 roku do Ameryki przybył wysłany przez polskie Podziemie Jan Karski. Jego raport o holokauście został potraktowany jako nieprawdopodobny i zignorowany - ponieważ był niewygodny. W rzeczywistości Roosevelt znał zamierzenia Hitlera już wcześniej, jednak nie zostało to ujawnione. Zabronił tego Kongres Żydów Amerykańskich.
     6. Holokaust to słowo pochodzenia słowiańskiego, powzięte z rytuału całopalenia. Holokaustu rozumianego jako ludobójstwo Słowianie zaznali znacznie więcej, ponieważ planową wojnę depopulacyjną od wieków prowadzą z nimi Watykan, Chazarowie i iluminaci. Wojna nadal trwa w formie niejawnej, przy czym stosowane środki (GMO, chemtrails, szczepienia i inne) stanowią bardzo mocne i niszczące połączenie.
     7. Mecenas Uri Huppert, prawnik polsko-izraelski: ''Obok mnie siedziała kiedyś w samolocie pewna pani, która podczas rozmowy powiedziała mi, że Polacy to zbrodniarze, gdyż zabili jej dziadków. Ja się jej wobec tego pytam, gdzie ci dziadkowie mieszkali. Ona mi na to odpowiada, że na Litwie [...]''.
     8. Polska była jedynym państwem w okupowanej Europie, która nie stworzyła kolaboracyjnego rządu ani też ścigającego i wydającego Żydów urzędu. Uformowała za to największą na świecie podziemną armię, która między innymi dostarczyła broń Żydom walczącym w Getcie.
     9. Wojciech Sumliński: ''Są środowiska w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Izraelu, które w tej sprawie wykonują gigantyczną robotę polegającą na zrzuceniu odpowiedzialności za zbrodnie II wojny światowej na ''nazistów'', których narodowość w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, jak świetnie pokazała to wyżej wymieniona autorka filmu Upside down, już dziś - gdy jeszcze żyją świadkowie historii - bardziej utożsamiana jest z Polską niż z Niemcami''.
     10. Określenie ''polskie obozy śmierci'' zostało spreparowane w latach 50. przez niemiecki kontrwywiad, aby zapoczątkować proces zmanipulowania historii, zdjęcia winy z Niemców i przynajmniej w możliwej części przerzucenia jej na Polaków. 
     11. Czy Jedwabne to faktycznie plama na historii naszego narodu czy też narzędzie zakłamania jej, mające na celu wciągnąć Lechitów w poczucie winy i wstydu, by krępować ich dumę i kroki chroniące tożsamość ojczyzny? Rafał Ziemkiewicz: ''Skoro już mamy wojnę, apeluję do IPN - nie tylko apeluję, proszę, błagam - wykorzystajcie tę okazję, by wreszcie przeprowadzić ekshumację w Jedwabnem, zablokowaną skutecznie przez organizacje żydowskie ponad dziesięć lat temu. Wstępne prace, jakie wtedy dokonano, wskazują, iż może dać ona niezbite dowody (łuski, ślady kul na szkieletach), że zbrodnia została dokonana przez Niemców.''
     12. Czy Jan Tomasz Gross to kronikarz prawdy czy nienawidzący Lechitów kłamca? Profesor Żaryn: ''Pan profesor Gross kłamie świadomie, bo zna historię. Kłamie, zdając sobie sprawę, że niemiecki odbiorca nie wie, że on kłamie. Na tym polega obrzydliwość tego przekazu''.
     13. Dr Ewa Kurek: ''Żydowska policja oraz administracja ukrywały prawdę przed ludnością getta, wmawiając jej, że wysiedlani jadą na wschód do pracy, a sobie samej, iż poświęcają część Żydów, by ratować resztę. To oni sporządzali listy Żydów i spędzali ich do wagonów. Wykonywali najbardziej pracochłonną i brudną część pracy przy wywózce. Potem chodziło już im tylko o własną'.skórę. Na koniec i oni zostali w większości zabici przez Niemców [...]''.
     14. Były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss: ''[...] ja chciałbym, by młodym Żydom opowiedziano prawdę - że w wielu państwach europejskich były rządy kolaborujące z Niemcami: Francja, Norwegia, Słowacja, Niemcy, Węgry, ale nie było polskiego państwa współpracującego z Hitlerem! To Polska była chwalebnym wyjątkiem w Europie. Nigdy nie było żadnych polskich obozów zagłady, żadnych. Owszem, były niemieckie wyspy zagłady na polskiej ziemi. Ci młodzi Izraelczycy wracający z Polski muszą to wiedzieć, inaczej może się w nich pojawić nawet jeśli nie agresja, to niechęć, nienawiść do Polaków.'' Czy nie to właśnie się dzieje, drodzy Rodacy?...
     15. Dlaczego my, Lechici, jedyni prawowici gospodarze ziem nadwiślańskich, mamy problem z Chazarami? Dlatego, że, jak pisał żydowski pisarz Adam Sandauer, ''w czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące [...]. Dlatego antysemityzm, wszelkie ruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi, a Polacy ręką i  nogą. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy''. 
     Ponieważ na sowieckich bagnetach zdominowali oni UB i polskie urzędy władzy, pod koniec wojny, do roku 1956, co pozwoliło im nękać i dobijać pozostałości polskich patriotów, wojowników, w tym żołnierzy Armii Krajowej. Ponieważ współdziałali z Amerykanami przy rozciąganiu nad nami iluzji zachodniej wolności, współtworzyli chazarsko-iluminacki spisek i przyczynili się do masowego zubożenia i ogłupienia polskiego narodu, wróciwszy do władzy na przełomie lat 80-90.
     W latach 1919-1939 Polska stała się dynamicznie rozwijającym się tygrysem ekonomicznym i militarnym w skali całego świata. W latach 1989-2009 Polska stała się rozgrabionym dłużnikiem, wpakowanym z kolei w sidła masońsko-lewackiej Unii Europejskiej. Dwa dwudziestolecia - dwa odmienne wyniki. Znajdź, Lechito, różnicę...
     16. Dlaczego Chazarowie zaciekle szerzą antypolskie kłamstwa, obrazy, emocje? Pomijając nienawistny kompleks niższej duchowości - ponieważ chcą od nas pieniędzy, ziemi, budynków... za to, co im zabrali Niemcy i Sowieci. 
     17. Plan Chazarów na najbliższe lata? Wobec wyczerpania surowców, rosnącej kompresji wrogiego otoczenia, ugruntowania słowiańskich terytoriów Polski i Ukrainy, wielki exodus z Izraela i Ameryki na owe ziemie. Plan oczywiście obejmuje pogłębienie dominującej roli w polityce wszelkich sortów ponad prawowitymi włodarzami Lechitami. Oporowanie migracji afrykańskiej i arabskiej przez polski rząd PiS może wynikać nie tyle z patriotyzmu i rozsądku, co... z instrukcji chazarskich, co ściśle wiązałoby się z powyższym planem. 
     18. Co zatem robi rząd? Rząd wykonuje sprzeczne i dezorientujące ruchy, które obserwowane ''z brzegu'' robią obiecujące wrażenia patriotyczne (i są podziwiane przez antylewackie i chrześcijańskie społeczności całego świata) i wbrew ujadaniom lewackim czy nagonce unijnej, rzeczywiście wzmacniają wizerunek kraju. Jednak głębsza analiza działań rządu nasuwa posępne wnioski. Polski naród, w ogromnej większości tego nieświadomy, znajduje się w procesie wytężonej depopulacji, która objawi się gwałtownie, niestety z opóźnionym zapłonem. Polski rząd demontuje jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą podstawę skutecznej wojny obronnej - etniczną jednolitość państwa (pozbawione restrykcji nadawanie obywatelstwa obcokrajowcom). Rok 2009 - 1000 takich aktów dla Izraelczyków, rok 2010 - 2500. Czy nie sądzicie, Rodacy, że podstawowym warunkiem nadania obywatelstwa obcokrajowcowi powinno być posługiwanie się językiem polskim? Nie jest to respektowane. 
     19. Czy wobec zaznaczonych faktów antysemityzm ma uzasadnienie czy nie? A antypolonizm Izraela (wspierany przez masońsko-lewackie struktury USA i Europy) ma? Jakie?
     20. Konkluzje. Drogi nieświadomy spraw Rodaku. Jeżeli masz jakiś problem, aby bez skrępowania użyć słowa ''Żyd'' czy bez stresu i oglądania się za siebie skrytykować rząd czy naród Izraela, albo razi/denerwuje/niepokoi cię takie stanowisko u innego Polaka, to wynika to z oprogramowania, w którym tkwisz. Przypomnij sobie o tym, że jesteś Lachem na własnej ziemi, a jednym z twoich odwiecznych świętych praw jest wolność słowa
     Prawdopodobnie właśnie to oprogramowanie sprawiło, że nigdy cię nie zastanawiało to, że możemy swobodnie w dowolnym towarzystwie czy lokalu rzec ''nie lubię Amerykanów, a lubię Rosjan'' czy też odwrotnie, natomiast powiedzieć ''nie lubię Żydów'' w wielu okolicznościach zakrawałoby na jakieś barbarzyństwo, nietakt wręcz faszystowski, antysemityzm, rasizm? 
     Czy nie jest zgodne z twoją logiką, że jeśli komukolwiek na linii Polska-Izrael należą się przeprosiny, wdzięczność czy odszkodowania, to właśnie nam, a nie Żydom? Sama Irena Sendler ocaliła ponad 2000 żydowskich dzieci, gdy tymczasem Chazarzy Polaków denuncjowali i zabijali na Kresach zajętych przez Sowiety. Czy zgodzisz się, że poniesioną stratę ofierze powinien rekompensować rabuś, niszczyciel i morderca czyli państwo niemieckie? Co mówi twoja logika, Rodaku?
     Czy nigdy cię nie zastanawiało, że Izraela nie lubi żaden z sąsiadów, o ile jakikolwiek kraj świata w ogóle? Dlaczego tak jest?
     Czy podróże turystyczne do Izraela są dobrym pomysłem, skoro w naród żydowski programowo, od szkół po media, wsącza się pogardę, niechęć czy wręcz nienawiść do Polaków? Czy większego sensu (i bezpieczeństwa) nie mają wycieczki do krajów nam przyjaznych: Grecji, Gruzji, Węgier czy choćby na Filipiny? 
     Rząd PiS toczy obecnie twardą walkę z wrogimi i kłamliwymi postawami niektórych rządów i polityków zagranicznych, kontrolowanych przez masonerię czy chazarię, albo lewackich kretynów, i na zasadzie narodowej solidarności i dobrego tradycyjnego pospolitego ruszenia, rząd powinniśmy wspierać na tym polu wspierać. Sabotujące i niesolidarne postawy polityków innych partii to narodowa hańba
     Wspieranie rządu i polskiej niezależności od izraelskiego i światowego widzimisię nie jest z kolei jednoznaczne z tym, że cała ta sprawa nie ma drugiego dna. Że intencje władz są oczywiste. Prezydent Duda celebrował w pałacu polskiej władzy święto i symbole żydowskie. Jeśli prezydent Duda ma pochodzenie i sentymenty żydowskie, to co to jednak ma do Polski i Słowiańszczyzny, i co to ma zapowiadać, twoim zdaniem? Czy prezydent pochodzenia tatarskiego obnosiłby po pałacu symbole swoich przodków czy jednak polskie, lechickie? 
     Prezydent podpisał ustawę o IPN, lecz moje odczucia są takie: zamiast krótkiego a konkretnego orzeczenia, była dwudziestominutowa przemowa, brzmiąca jak kluczenie, asekurowanie się, usprawiedliwianie w próbie zadowolenia wszystkich stron. Czy nie przegapiłeś, Rodaku mój, słów prezydenta o ''wspólnym państwie'' Polaków i Żydów?... Widzisz, nie ma przypadkowych słów w polityce, tak jak nie ma ich w scenariuszu filmowym. Pewne sformułowania i treści przemyca się, aby przesterować umysł odbiorcy i przyzwyczaić go rzeczywistości, która ma zastąpić istniejącą.
     Otóż nie. Nie było i nie ma żadnego wspólnego państwa. Było i jest państwo Polaków-Lechitów, od tysięcy lat, przy czym od kilku wieków życzliwie gościmy u siebie kilka grup etnicznych: Żydów, Niemców, Tatarów, Gruzinów, Ormian i inne. W przypadku wojny obronnej problem sprawiały tylko dwie pierwsze. 
     Świadomie nie wspominam o Ukraińcach, ponieważ są to zmanipulowani przez Chazarów Słowianie, temat osobny i specyficzny.
     Polska to ziemia Słowian, Lechitów. To nasza i tylko nasza ziemia, którą tylko my możemy rządzić, weryfikować prawa, obyczaje, tradycje - bo tylko taka autochtoniczna wyłączność chroni kulturę i żywot narodu, co potwierdza obserwacja świata w dziejach i obecnie. Czy to się komuś podoba czy nie - polska polityka wewnętrzna i zewnętrzna to sprawa Polaków i tylko ich. I skończmy już z tym absurdem, żeby z czegokolwiek, co robimy we własnym kraju, tłumaczyć się obcokrajowcom, albo grupom etnicznym. Czy Francuzi, Niemcy, Belgowie, Kubańczycy, Izraelczycy tłumaczą się z czegokolwiek? Konsultują?
     Każdy ambasador i urzędnik obcego państwa, który oczerni Polskę, i okaże pogardę Polakom i ich przodkom, powinien zostać wyproszony z naszego kraju w ciągu 48 godzin. Bez prawa powrotu. Tylko stanowcze kroki skutkują szacunkiem, a nie spolegliwość i współrządzenie Lechią z obcymi. 
     W polityce przypadku nie ma. W tej sferze wyrachowanie i pozbawione skrupułów kalkulacje osiągają najwyższy poziom (o ile zagłębianie się w etyczny mrok można porównać do wspinaczki w górę). W moim przekonaniu, nie przestając wspierać władzy w umacnianiu ojczystego prestiżu i politycznej niezależności, należy zachować czujność. Analizować każdy ruch i każde słowo polityków, nawet w pozornie błahych sprawach. Bo drugie dno i plan poza naszymi wyobrażeniami to wręcz pewnik. Ustawa o IPN w obecnych okolicznościach wzmacnia znaczenie Polski, ale przy rządach sił narodowych, lechickich, byłaby zbędna i kłopotliwa. Bo przecież prawda broni się sama. Bo przecież z rządami wrogimi, pogardzającymi Polską i jej historią, zrywa się łącza dyplomatyczne i gospodarcze, prawda? Bo po co nam kontakt z toksycznymi ludźmi? Z ich energiami? 
     Bo obywatela Polski, który z jadem i fałszem opluwa lechicki kraj, pozbawia się tego obywatelstwa i w zamian wręcza wyrok banicji, prawda? 
     Więc po co by nam były takie ustawy, gdyby kierować się samą logiką i obserwacją intencji i postawy?
     Ale tak byłoby przy rządach narodowych, koniecznie zresztą, uważam, uzupełnianych regularnym wiecem/referendum. Ten zaś rząd, który mamy, z opluwającej, poniżającej i rabującej Unii nas nie wyprowadza. Ani z NATO. 
     Co może kryć drugie dno tej ustawy? Możliwe, że w całym tym zgiełku przemyca się coś niedobrego dla polskiej racji stanu i dla nas wszystkich. Na przykład jakieś ulgi, przywileje dla Chazarów w przejmowaniu polskich ziem i dóbr. Czuwaj, Lachu, nad swą ziemią.
     Co zaś dalej będzie z Niemcami i Chazarami? Z czasem, bardzo już bliskim, gdy Polska nabierze mocy, spokornieją. O ile Niemcy przetrwają jako naród, to spokorniawszy, będą bardzo chętni do współpracy, już uczciwej, a nawet sojuszu z nami. Chazarowie z kolei... odsuną się. W końcu się odczepią, stłoczywszy gdzieś z kikutami swych agresywnych macek, którymi dziś podduszają harmonię całego świata.
     Polska będzie mocna. Lechickie Odrodzenie trwa.
     Póki co jednak nasilał się będzie uporczywy, żałośnie desperacki i nieefektywny atak wyżej wymienionych sił na Polskę - na jej pozycję, wizerunek, historię i wartości. Musimy to przetrwać i przetrwamy. 
     Zwiedziony Rodaku - otwórz oczy i wstań z kolan. Żyj wolny, świadomy i dumny na swej ziemi.

     Czcibor
     
     
     Prezydent Duda o kraju Lechów jako o ''wspólnym państwie'' Polaków i Żydów, minuta 9.30
Dr Ewa Kurek o zbrodniach i manipulacjach chazarskich:

Polsko! Ani kroku wstecz! - Janusz Zagórski z NTV

Aleksander Jabłonowski: rozbrajanie armii polskiej w tle ustawy o IPN:
     Źródła/rozwinięcia do informacji i cytatów z punktów 1-19:
1. https://palestyna.wordpress.com/2010/03/15/chazarowie-korzenie-wspolczesnego-zydostwa/
2. http://prawy.pl/55795-bitwa-warszawska-bez-udzialu-zolnierzy-pochodzenia-zydowskiego-zapobiegliwosc-gen-sosnkowskiego-ocalila-polakow-przed-kleska/
3. https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/737127,Slowo-Zegota-oznaczalo-zycie
4. https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/04/07/ilu-polakow-naprawde-zginelo-ratujac-zydow/
5. http://janbeszta-borowski.blog.onet.pl/2014/04/25/jan-karski-ukrywana-prawda/
6. https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/17/holokaust-slowian/
7. http://www.fronda.pl/a/mec-uri-huppert-polsko-izraelski-prawnik-mowi-jak-bylo,105985.html
8. https://wpolityce.pl/historia/215471-polskie-panstwo-podziemne-fenomen-w-okupowanej-europie
9. http://telewizjarepublika.pl/sumlinski-otwarcie-o-zydowskich-obozach-smierci-przeczytaj,43877.html
10. http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/aktualnosci/artykuly/540854,rfn-polskie-obozy-koncentracyjne-iii-rzesza-niemcy.html
11. https://jerzyrnowak.blogspot.com/2016/07/caa-prawda-o-jedwabnem.html
https://wpolityce.pl/historia/285774-nie-powielajmy-klamstw-o-jedwabnem-swiadkowie-i-fakty-czekaja-na-prawde-w-odpowiedzi-piotrowi-skwiecinskiemu-wideo?strona=2
12. http://niezalezna.pl/70895-prof-zaryn-odkrywa-na-czym-polega-obrzydliwosc-klamstwa-grossa
13. http://ruch-obywatelski.com/polska/czemu-zydzi-nienawidza-polakow-spotkanie-z-dr-ewa-kurek/
14. http://wmeritum.pl/szewach-weiss-nigdy-bylo-zadnych-polskich-obozow-zaglady-zadnych-przypominamy-archiwalna-wypowiedz-bylego-ambasadora-izraela-polsce/221127
15. http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/warto-przeczyta/7285-7285
http://niezaleznemediapodlasia.pl/45-zasad-zniewolenia-narodu-polskiegotajne-przemowienie-jakuba-bermana/
16. http://wprawo.pl/2017/12/29/zydowskie-roszczenia-wobec-polski-proba-przestepczego-wyludzenia-65-mld-dolarow-prokurator/
17. https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/05/05/faktycznym-rzadem-w-polsce-jest-sprowadzona-przez-lecha-kaczynskiego-zydomasonska-loza-bnai-brith-polin/
18. https://niezlomni.com/rekordowo-wysoka-liczba-polskich-paszportow-przyznanych-zydom-mimo-ze-ci-znaja-jezyka-media-alarmowaly-rozdajemy-izraelskim-zydom-swoje-obywatelstwa-ulotki/
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/11/22/jak-ministerstwo-rolnictwa-pis-niszczy-gospodarke-asf-afrykanski-pomor-swin-choroba-gazetowa/
https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2017/04/18/pis-oddaje-slowianska-polska-ziemie-pod-uprawy-gmo-wzywamy-polakow-na-posiedzenie-ostatniej-szansy/
19. https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polscy-tury%C5%9Bci-obrzuceni-kamieniami-w-izraelu-dobry-polak-to-martwy-polak/ar-BBIDje3?ocid=ob-fb-plpl-454
http://strajk.eu/izrael-wprowadza-do-szkol-specjalne-lekcje-o-polskim-antysemityzmie/
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowskie-klamstwa-cezary-zbikowski-2017-03

3 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witajcie - oni nie są i nigdy nie byli hazarami bo hazaria to LahAria - [ZahAria]
  https://polona.pl/item/poloniae-regnum,NjcxMTA0NTg/0/#info:metadata
  https://polona.pl/item/sarmacja,MjAwMDE0NDE/1/#info:metadata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chazarowie to jest prawdziwy lud, który istniał dawno temu. Nie mają wiele wspólnego ze Słowianami.

   Usuń