2020/10/06

Wezwanie wszystkich Lachów do powszechnego oporu przeciw antynarodowym i antyrodowym restrykcjom pod pretekstem spreparowanej pandemii     Wolnym Lachom ani kroku wstecz - czas restrykcji, manipulacji, okupacji i niewoli się kończy, kończy się też operacja fałszywej epidemii Covid-19. Ostatnie tygodnie tego obłędu to istne szaleństwo osadzonych w Lechistanie polityków, jawnie już zwróconych przeciw wszystkim wartościom i świętościom Słowian, Rodzin, Wolnych Istot Narodu Lechickiego, Wolnej Ludzkości. Ta zintensyfikowana demonstracja obcej władzy i obcych interesów pozwoliła poderwać z kolan kolejne szeregi Rodaków, którzy pojęli, że zostali oszukiwani i upokorzeni.
     Stójmy prosto i dumnie patrzmy przed siebie. Ostatnie chwile zgnębionego położenia możemy przetrwać, bo jesteśmy twardzi jak to Lachy niezmożeni w obronie swej wolności.
     Ostatnie chwile przeciwności musimy przetrwać, gdyż słowiańska powinność i duchowa siła każe chronić swych Rodów i rodowych oraz narodowych dóbr.
     Nie musimy już walczyć - za to możemy mocno stać i mocno patrzeć w twarz każdemu, kto stanie naprzeciw nam. Nie warto się awanturować i kierować agresji przeciw Rodakom - naszym celem i prawdziwą przeznaczoną gwarancją siły i wolności jest zjednoczenie Narodu. Lach do Lacha.
     Nie trzeba reagować ani strachem, ani wzburzeniem na czynności policjantów i urzędników. Prawo jest po naszej stronie. Sąd broni już Wolnych Lachów, a nie tych, którzy podeptali konstytucję i prawo naturalne ludów rdzennych.
     W przypadku spotkania policji zalecany jest zatem spokój ducha - każdy oddychający pragnieniem wolności Polak znajdzie go w sobie. Każdy Rodak przeprowadzający swoją Rodzinę przez ostatnie chwile upokorzeń i strat do wschodzącej wolności znajdzie w sobie nową siłę: siłę odrodzonego Lechity. 
     Nie trzeba przyjmować mandatów, policjantom należy spokojnie przedstawić swoje poglądy, uzasadnić poczucie racji i ochrony prawnej i pozwolić się wylegitymować. Większość policjantów jest z Narodem.
     Matrixowe marionetki w mediach straszą i kłamią: żaden wolny człowiek nie zostanie ukarany przez prawo - ponieważ prawo łamią marionetki systemu.
     Winni okłamania i upokorzenia Narodu, stresu i lęku matek i ojców, traum dzieci, zgnębienia lub śmierci naszych Rodaków odrzuconych przez szpitale - będą rozliczeni. 
     W najbliższych dniach zachowajmy spokój: w ukrytych głębinach struktur systemu trwa już proces rozbiórki. Nie ma powrotu do starego "porządku".     
     Niech opór Narodu Lachów sprowadzi się do zachowania godnej, dumnej postawy Lwa, który nie zgina karku i nie podaje rąk do związania. W naszych sercach odwaga i Wolna Wola. Chrońmy dzieci od urazu, uszkodzenia, upokorzenia i traumy: zabezpieczmy ich nietykalność w szkole pismem lub wycofajmy w tryb nauczania domowego.
     Stój prosto, Rodaku, bo nic tobie nie grozi. Pewnego nieodległego dnia z dumą spojrzysz w oczy swych potomnych w Wolnym Kraju, a oni z dumą spojrzą w twoje - nie ma lepszej nagrody dla Lacha.
     Ogłaszamy ostateczny i nieodwracalny koniec statusu okupacji dla Wolnych Istot Narodu Lechickiego i dla Wolnej, Wkrótce Zjednoczonej Słowiańszczyzny.
     Lach do Lacha!

     Stowarzyszenie Lechistan Gniezno, dnia 5.10.2020PRAWO NATURALNE, I PRAWO KONSTYTUCYJNE, SĄ PO NASZEJ STRONIE. SIĘGNIJ PO NIE:

10 komentarzy:

 1. Ten ostatni obrazek o decyzji narodu polskiego... Kto ma tak wielkie ego, że wypowiada się w imieniu całego narodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tobie co dyktuje chazarskie ego? Widzisz, niw trafiasz z tej frustracji wobec Powstania Lachów. Ten ktoś miał tak zwyczajne ego - że nie podpisał się... :)
   I czy by to zrobił czy nie - ego nieważne, gdy pospolite ruszenie Lachów zbiera się. A jakbyś ocenił ego hetmanów Czarnieckiego i Radziwiłła-Pioruna? ;)

   Usuń
 2. http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/polin-to-przestepczy-slup-finansowy-wyludzajacy-kredyty-z

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy Czciborze kiedy? Bo już nie możemy się poczekać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten rok wszystko rozstrzyga. Spokoju tylko i światła w sercu, i dumy, bo intruz patrzy. ;)

   Usuń
 4. Ten rok na szczęście niedługo się kończy i tego się trzymam 🙂 Chociaż liczę się z tym, że ta końcówka może nam dać się we znaki bardziej niż minionych kilka miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 5. W pełni popieram opór przeciwko władzom okupacyjnym bo inaczej nie można tego nazwać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ogromne dzięki Czciborze za Te pełne otuchy słowa! Bardzo były mi szczególnie dziś potrzebne (udział w proteście jednak był stresujący...) Ściskam Cię mocno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja ściskam z Mocą. Wszak dziękować nie trzeba, Lach z Lachem,człowiek z człowiekiem zawsze stanie dla wsparcia. Moc nasza rośnie, planeta i gwiazdy są po naszej stronie. :)

   Usuń