2021/01/15

Gnieźnieńskie dni 21-22 grudnia, czyli wzrost narodowej świadomości

 

     Czując ożywcze energie przełomowych dni udaliśmy się na zakupy świąteczne. Słowianin jako istota boska czyli wolna i radosna, jest skłonny do świętowania niczym nie ograniczonego. Nie pozwoliliśmy, aby szykany okupacyjnej administracji wepchnęły nas w przygnębienie, a i świadomość zachodzących zmian i zmierzchu niewolniczego porządku swoje zrobiła...

     W eterze czuje się już od pewnego czasu zachodzące procesy, świadomość gnieźnian rośnie, ale też rośnie ich lechickość: nie wahają się jak dawniej powiedzieć, co myślą. Widać wielki przełom, jaki zaszedł na lokalnych portalach informacyjnych na Facebooku: Gniezno NaszeMiasto.pl, TV-Gniezno, Moje Gniezno.pl,  Gniezno24.com, Królewskie Gniezno czy Gniezno-Fakty-Interwencje. Ten ostatni portal pozostaje niezmiennie najbardziej obiektywnym, dlatego zdarza nam się współpracować. Pozostałe portale, tak samo jak strona prezydenta miasta podtrzymują antynarodową kampanię kłamstwa i siania lęku, a Moje-Gniezno i TV-Gniezno podtrzymują od kilku miesięcy blokadę na komentarze i przekazy Stowarzyszenia Lechistan (czyli: blokują gnieźnianom dostęp do prawdy i wiedzy, czego nie zapomnimy). Przełom oczywiście nie dotyczy redakcji, które zmienią desperacko front, gdy się ockną na pokładach tonących statków. Przemiana jest widoczna w komentarzach pod artykułami o plandemii i kolejnych planowanych lub zatwierdzonych szykanach obcej Lachom władzy. U gnieźnian budzi się duch sprzed tysiąca lat - w jednym z gniazd Lechickiej Wolnej Słowiańszczyzny, tu, gdzie miał miejsce dramatyczny ciąg zdarzeń wciąż pokrytych sekretem i manipulacją: założenie świętego grodu z czakramem Mocy, upadek tegoż grodu dla satanistycznego Babilonu - i wreszcie Nowa Pobudka...

      Kiedy wsiadamy do gnieźnieńskiej taksówki, zwykle rzucamy rozpoznawczo:

     - Jak tam nastawienie ludzi do szczepionek? Klienci coś mówią?

     Taksówkarz zaskoczył nas wyjątkowo mile. Od razu podkreślił swój wysoki poziom świadomości, mówiąc, że nikt w jego Rodzinie nie jest od dawna szczepiony, dzieci zaś są w doskonałej formie zdrowia. 

     - Nie szczepiłem nawet psa - zaznaczył. - I jest okazem siły i zdrowia mimo kilkunastu lat życia już. Gdy usłyszał, że jesteśmy ze Stowarzyszenia, dodał: - A wy już dawno nic nie publikowaliście. Przedtem było więcej artykułów, czytam każdy. 

     - Sprawy życia się natłoczyły - zaśmialiśmy się. - Mamy dziecko, a to swoje robi. Ale będziemy pisać więcej, bo dużo się dzieje, zaczął się decydujący czas. Proszę wziąć kilka wizytówek i kierować do nas ludzi szukających informacji lub porady prawnej na przykład w związku z restrykcjami.

     Jest to znamienne, ale odkryliśmy, że współczynnik świadomości (i sarmackiego ducha wolności myśli i Słowa) u taksówkarzy gnieźnieńskich jest bardzo wysoki. Być może ma to związek z ilością interakcji z ludźmi i możliwością weryfikacji rozmaitych informacji - w każdym razie cieszy serce.

     Weszliśmy do apteki, żeby uzupełnić niezbędne teraz suplementy, tak ze względu na porę roku, jak silne procesy Przestrzeni i ciała ludzkiego - witaminę C, D, B12 i cytrynian magnezu. Farmaceuta zaczął od sugerowania dawek, na co usłyszał:

     - My bierzemy dużo więcej, niż to się oficjalnie zaleca.

     To być może zabrzmiało jak sygnał mówiący o pewnych poglądach i otwartości z naszej strony, bo sprzedawca ostrożnie zaczął rozmowę, tonem zatroskanego i znużonego człowieka:

     - Czy wrócą jeszcze normalne czasy?

     - Wrócą, to już końcówka tego obłędu, choć wyjątkowo dokuczliwa. Ale nowy rok zacznie wszystko uzdrawiać. 

     - Chciałbym, żeby tak było... Bo się tyle dziwnych teorii spiskowych słyszy. Nie wiadomo, co o tym sądzić - badawczo spojrzał nam w oczy. - Czy to jest prawda, że światem rządzą masoni?

     - Tak, to prawda. Wystarczy to przełożyć logicznym mechanizmem: samo Gniezno jak raczej większość miast w Polsce ma swoją piramidę układów, prawda? Układy, kolesiostwo, korupcja. Wpływy pieniądza dla kontroli władzy. Im dalej z tym na zewnątrz, tym rośnie tylko zasięg takiego wpływu i ilość pieniędzy - ale mechanizm ten sam. Źli ludzie dążą do powiększania władzy nad warstwami niżej. Czysto logiczne i wciąż potwierdzane tym, co widzimy, że się dzieje... Dlatego jeżeli ktoś mówi o rodach i korporacjach sterujących światem, to opiera się na rozumie, a nie fantazjach.

     Aptekarz słuchał nas ze skupieniem, i z ulgą przyjął optymistyczny ton naszego spojrzenia na finał procesu Kraju i świata. Na koniec usłyszał to, co wielu innych naszych "przypadkowych" rozmówców na obszarze Gniezna, wypowiedziane nieomal głosem konfidenta - a raczej życzliwego Rodaka -konspiratora:

     - Proszę nam wierzyć i za żadne skarby nie dać się namówić na tę szczepionkę.

     Poszliśmy dalej, będąc pod wrażeniem, że w ten sposób porozmawialiśmy z farmaceutą, teoretycznie kimś z "drugiej strony", a jednak otwartym, intuicyjnie szukającym prawdy pod czymś, co zgrzyta niekonsekwencją i hipokryzją mainstreamowych informacji. Nie można przekreślać żadnej sfery społeczeństwa lechickiego, lecz wypatrywać każdej wstającej po wolność duszy, wyciągać rękę do każdego Rodaka, który staje do szeregu ludzi wolnych i zabezpieczających swoje Rodziny. 

     W sklepie nieopodal jedna klientka nieżyczliwie reaguje na nas wchodzących do sklepu z wózkiem, podkreślając "brak dystansu", natomiast wszystkie trzy sprzedawczynie ignorują tę wypowiedź tak samo jak brak maseczek** u nas. Obsługują nas z bardzo sympatycznie, za co dziękujemy na końcu, dodając życzenia bycia wolnym od szaleństw obcej władzy w nowym roku. Tak podziękowania jak obiecująca prognoza rozpromieniają ekspedientki, sklep opuszczamy z radosnym uczuciem w sercu. Już całkiem niedługo, w Wolnym Kraju, takie pozytywne, wzajemnie stymulujące radość i siły, interakcje między "przypadkowymi" Rodakami - będą codzienne i niezliczone...

     W sklepie zielarskim kupujemy kolejne dobra: wrotycz do oczyszczania organizmu i dodania sił oraz energii, świetlik dla wzmocnienia i odświeżenia oczu, i olej kokosowy. Na ladzie zauważamy styczniowy numer Zdrowia bez leków, gdzie publikują miedzy innymi dr Czerniak i dr Jaśkowscy, wielcy hejnaliści Lechickiego Odrodzenia.

     - O, to pismo to cenimy - odzywamy się z uznaniem. - Jerzy Zięba też tu się pojawia, a to wielki człowiek jest, bardzo zasłużony.

     - To prawda - ożywia się sprzedawczyni. - Wielki człowiek.

     - Czasy, w którym niektóre znane nam media go szykanują, skończą się wkrótce - zapowiadamy. - Będą go przepraszać publicznie. 

     - Oby tak było.

     - Bez przesady można powiedzieć, że Jerzy Zięba dzięki swej pracy uratował tysiące polskich dzieci od krzywdy i degradacji

     - Zgadzam się!

     - Powiem jeszcze tyle - kończymy z uśmiechem. - Od dawna przepowiadamy, że pan Jerzy Zięba będzie premierem Polski.

     - To byłoby coś wspaniałego - zgadza się z nami sprzedawczyni, której świadomość zasług Jerzego Zięby (dr Czerniaka, Jaśkowskiego i innych) jest oczywista.

     Wkraczamy na ulicę Warszawską, gdzie jest natłoczenie małych, uroczych sklepów (którym życzymy przetrwania ekspansji i mody na galerie handlowe). Kupujemy na prezent bransoletkę z czerwonych korali, mających działanie ochronne tak ze względu na wibracje koloru, jak swej struktury. Kiedy właścicielka słyszy o tym (gaduły jesteśmy, tak z lechicka), pokazuje czerwoną nić na swojej ręce:

     - No właśnie syn (!*) mi to kazał nosić, bo przychodzi to wielu ludzi, więc żeby nikt mnie nie "ociotował". 

     W sklepie pracują też dwie młode dziewczyny, być może uczennice. Kiedy napomykamy od słowa do słowa o tym, że rząd jest antynarodowy, obcy, i że z premedytacją zatapia dorobek handlowy Narodu, reagują:

     - No właśnie o tym rozmawialiśmy.

     W sklepie zoologicznym kupujemy piasek do kuwety. Sprzedawczyni ma na sobie maseczkę, ale nie wspomina o braku takowej u nas. Natomiast dość łatwo nawiązuje się rozmowa na temat tego, że antynarodowy rząd uprzykrzył nam życie i umęczył wszystkich. Oczywiście nie zostawiamy i tego sklepu i miłej kobiety bez dobrej prognozy na nowy rok. Wręczamy także wizytówkę, którą sprzedawczyni przegląda w ręku:

     - Lechistan?... Znam tę stronę.

     Podczas ostatnich zakupów świątecznych w jednej z gnieźnieńskich Biedronek podszedł do nas ochroniarz, który nigdy nie zwrócił nam uwagi na brak maseczek, lecz właśnie z tego powodu uwagę zwrócił na nas, ujawniając bardzo słowiańskie cnoty: życzliwość, opanowanie, ciekawość, otwarty umysł i serce. Teraz pociągnął nas do drzwi i wyciągnął z kieszeni opłatek, mówiąc:

     - Ja państwu życzę tylko jednego: żebyście pozostali ludźmi.

     Taksówkarz wiozący nas do domu temat szczepionki podchwytuje szybko i dobitnie:

     - Piętnaście lat pracowałem w służbie zdrowia i znam temat. Nikt mnie nie namówi do tego szajsu.

     Zakupy świąteczne kończymy z odczuciem nowych, reformujących, pokrzepiających energii. Rozmowy z gnieźnianami uświadomiły nam jeszcze jeden bardzo istotny przełom roku 2020: w Narodzie kończą się krytyki "tego rządu", "tej partii", kończy się kwestia "która partia lepsza", a nawet w ogóle kwestia partii jako takiej, a zaczyna to, co stanowi sedno - zaczynamy mówić o okupacji chazarsko-żydowskiej. Wreszcie, dzięki rozpasaniu niewdzięcznych i wyrachowanych gości ziemi Lechów, umiera hologram partii i ich "programów"*** - świadomość każe mówić o okupacji obcych, jako problemie i źródle wszelkiej patologii i zła w Kraju. Wielki przełom, wielki skok świadomości.

     Gniezno, miasto zbudowane na czakramie, miasto dramatycznych zwrotów dziejowych nie tylko dla regionu, ale i Kraju, a także całej Słowiańszczyzny - wstaje jak nowy świt, aby z resztą rozpalających się ognisk lokalnych Pobudek, odegrać swoją rolę dla wolności.

     Gnieźnianom i Rodakom, i wszystkim Słowianom, i wszystkim Ziemianom, życzymy otuchy, spokoju i odczucia Mocy.

     Pozostając z nadal niezarejestrowanym synem, rodzonym w domu według Wed jako Wolny Lach, administratorom Stowarzyszenia Lechistan Gniezno i Rodakom z innych stron Kraju, którzy wsparli finansowo nasz Ród - dziękujemy z całego serca, wypatrując okazji do odwdzięczenia się. 

     Dziękujemy cukierni Jarosław Niemann z ulicy Grunwaldzkiej za szczodre zaopatrzenie nas na czas świąteczny. https://www.facebook.com/cukierniaNiemann

     Dziękujemy także korporacji taksówkarskiej Maxi-Taxi za darmowy kurs, ponieważ, jak wyraził się jej kierowca, w ten sposób dorzuci swoją cegiełkę dla Lechistanu.

     Czcibor i Edyta

      * w dniach 21-22 grudnia we wszystkich sklepach obsłużono nas mimo braku maseczek i nikt nie poruszył tej kwestii.

     ** syn doradził matce noszenie ochronnej czerwonej nici, nie odwrotnie. To bardzo wymowny przejaw procesu zachodzącego w Narodzie.

     *** programy partyjne były i są niezmiennie tym samym: programami kontroli umysłu społeczeństwa.

     Zdjęcie Starówki z kieleckiej strony Tym Razem https://tymrazem.pl/gniezno-na-weekend/

     Wklejony symbol słowiański: Ręce Boga - symbol został odkryty na naczyniu ceramicznym podczas wykopalisk archeologicznych pod Łodzią w 1936 roku. Symbol stanowi talizman zapewniający wszechstronną ochronę. Nazywany jest również symbolem Sventovity, który uosabia ideał niebiańskiej sprawiedliwości. Ma silne działanie energetyczne, harmonizujące projekty, plony i sprawy dnia.

     Wymienione portale gnieźnieńskie uczestniczące w antynarodowym spisku covidowym zostaną zlikwidowane lub znacjonalizowane zgodnie z prawami Słowian. Ich kłamliwe treści warto zatem dokumentować. Wybrane komentarze gnieźnian spod niektórych artykułów:

     Nasadzenia to piękny prezent dla gnieźnian za 10-20 lat, kiedy drzewa staną się okazałe - ale nam, teraz żyjącym i potrzebującym zieleni, proszę już NIC nie wycinać, to jest PRIORYTET, którego nasadzenia NIE wyrównują. 

     Jak będą szczepić tak, jak na filmie poniżej lekarzy i głowy państw chowającą się gumową igłą i pustymi strzykawkami nie naciągniętymi, więc ich nie naduszają, to ja idę się zaszczepić i taką metodą, to mogą mnie nawet domózgowo szczepić...

     Otwórzcie szpitale i przychodnie bo niedługo raczkujące dzieci będą umierać. Banda hipokrytów.

     Ja mam wrażenie, że padł w 2020 nie tylko rekord zgonów, ale i rekord głupoty i zaciemnienia...

     Są na tym świecie (ku zdziwieniu pseudo panom świata) ludzie , którzy nie są ciemnogrodem , mają oczy które nie zostały zamydlone i mają rozum ( Uwaga! ) Którego używają, więc nie myślcie sobie że wasz plan się powiedzie bo będziemy każde wasze kłamstwa obnażać a was, tych którzy biorą udział w tym teatrze , każdego z was osobiście rozliczymy.

     Znowu straszycie ludzi ogarnijcie się to już wszystkie choroby zniknęły poza covid dajcie ludziom żyć. Ile jeszcze propagandy będzie serwować.

     Cała Unia uzależniona od przemysłu farmaceutycznego ale ten wrzód pęknie jeszcze troszkę czas przyjdzie i na was.

     Z braku prawidłowej a raczej jakiejkolwiek opieki zdrowotnej, dlaczego nikt tego nie napisze... tylko sieje ferment i strach w śród ludzi... macie płacone za straszenie ludzi? doprowadzanie do depresji?

     Niech pozamykają więcej szpitali bo choroba bezobjawowa jest.W 2017/18 na grypę z powikłaniami umarło w Polsce około 18 tysięcy osób (oczywiście nie naginano tak statystyk jak teraz) i jakoś nie zamykano wszystkiego. Pragnę tylko przypomnieć, że zarówno PiS, PO jak i Lewica popierają tą psychozę.

     UWAGA, UWAGA, UWAGA!!! Ten post jest nieprawdziwy i szerzy propagandę kłamstwa!!! Ściemopandemia jest wytworzona i hodowana testami PCR. Nie ma żadnych innych dowodów na te pandemię, prócz testów PCR, które nie mogą być stosowane do wykrywania wirusów, badania i diagnozowania stanu zdrowia ludzi, o czym mówi nawet ich producent na stronie c d c . g o v. Więc nie ma osób zakażonych, bo testy PCR nie wykrywają koronawirusa i do tego nie służą, więc jest szerzenie kłamstw. Pani profesor i dr w tym filmie poniżej mówią to samo, co ja zawsze mówiłem, że nie ma pandemii a jest to, co zawsze, czyli grypa, a ludziom z grypą wmawia się, że mają cov id (znakowanie bydła). Marny redaktorze, który wciąż te kłamstwa powielasz, ty może pomyśl o zgłoszeniu się do psychiatryka, bo wciąż to samo PiSzesz- kłamstwa!!! Albo naPiSz, że zgodnie z wytycznymi kaczora o PiSaniu nieprawdy PiSzesz ją, bo nie chcesz wylecieć z pracy, co by się stało PiSząc prawdę...
 
    Wszystkich gnieźnian i Rodaków zapraszamy na nasze forum, gdzie energia jest kierowana tylko na wartości słowiańskie i narodowe, na Wedy, prawdę, wolność, Pospolite Ruszenie, zjednoczenie. Zdrowie bez leków - pismo dla Wolnych Lachów, biorące wraz z redakcją udział w uzdrawianiu spraw Narodu:


 

5 komentarzy:

  1. Uwielbiam Wasze artykuły,dziękuję i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. ❤️ Dziękuję za wlanie nadziei w moje serce.

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za Waszą pracę, za każdy artykuł. To wszystko jest bardzo budujące. Rosnącą świadomość odczuwa się na każdym kroku. Tego nikt ani nic już nie powstrzyma, tak samo jak ducha naszego Narodu. Czuję niesamowity spokój i pewność, że będzię coraz lepiej. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Rodaków i Was. Trzymajcie się ciepło :)

    OdpowiedzUsuń