2021/08/05

Andrzej Lepper, pierwszy hejnalista Lechickiej Pobudki

 

    Przy okazji rocznicy śmierci przypominamy hołd dla Andrzeja Leppera, zawarty w artykule Bohaterowie Wolnego Lechistanu rodzą się dzisiaj. 

    Bohaterami Lechickiego Odrodzenia są ci, którzy roznieśli wici narodowej pobudki: Zięba, Jaśkowski, Czerniak, Jabłonowski, Kudliński, Jaruha, Vedamir i wielu innych, gdyż hufce ich szlachetne rozrastają się coraz liczniej każdego już dnia.
     Bohaterami są Lachy, którzy stanęli w Szańcu Lubelskim i odparli urzędowy nakaz śmierci dla alei lipowej. 
     Bohaterem pierwszym i szczególnym jest Andrzej Lepper, którego niósł charakter tradycyjnego słowiańskiego obrońcy ziemi. Gdyby bronił Ojczyzny tysiąc lat temu, zgromadziłby wokół siebie zbroje hufce i wygniótł chazarskie gniazda w całym Kraju. Jednak w epoce najwyższych degradacji ducha Lachów i największej intensyfikacji programów kontroli umysłu pozostał właściwie samotnym zdeterminowanym wojem Lachów dla dobra ich Domu - i dlatego poległ. Jednak jego Słowo Mocy pozostało żywe, i dziś wibruje jeszcze mocniej, jak przekaz wieszcza, który na skraju pułapki próbował ratować swój oślepiony Naród - i który ostatecznie ten Naród budzi. Przekaz Andrzeja Leppera nas niesie - zapamiętamy go jako Rodaka niespotykanej dumy, odwagi i przenikliwości. 

     To, co wypada nam wdzięcznie uświęcić, to postawę Andrzeja Leppera jako najwyższą w cnotach lechickich - okazał bowiem odwagę i honor, odrzucając wszelkie oferty sprzedania swej dumnej duszy i porzucenia spraw Narodu. I za to też oddajmy my hołd - że jako pierwszy budził Rodaków, gdy dopiero na dobre zaczynali zasypiać w swym niewolnictwie.
     Stary świat degraduje wszystkich, którzy pozostają mu wierni w swym obłędzie, a nowy wynagrodzi tych, którzy podjęli dla niego walkę.
     Każdy, kto wspiera czynem lub Słowem nową rzeczywistość jest jej wojownikiem, i jest Wolnym Lachem.
     W wyzwolonym Domu, w Wolnym Lechistanie, ci, którzy pognębili patriotów, bohaterów, niezłomnych w dumie, obrońców dzieci i Rodów - zostaną rozliczeni.
     A wszyscy mniej lub bardziej zaznaczeni bohaterowie - zyskają powszechną wdzięczność i szacunek. 
     Wypatrujmy tego wschodu - bo ciemność już rzednie.
     Czcibor
     Ilustracja poniżej: Beata Anna Dominiak

    Fragment dotyczący Andrzeja Leppera pochodzi z artykułu Bohaterowie Wolnego Lechistanu rodzą się dzisiaj http://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/bohaterowie-wolnego-lechistanu-rodza.html

  

Andrzej Lepper, wieszcz i wojownik. Zabity przez chazarskiego okupanta, przy niemocy zahipnotyzowanych Rodaków. Po wyzwoleniu uhonoruje go każde miasto Lechistanu.


9 komentarzy:

 1. Cześć i Chwała Słowiańskim Bohaterom!!!!!!
  ŚWO!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Stawiać Jabłonowskiego obok Leppera to chyba jakiś nieśmieszny żart...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stawianie patriotów zaangażowanych w Pobudkę Narodu miałoby być żartem? Każdy odgrywa w tym istotną rolę i warto to docenić. A porównywanie zasług to grząski grunt, po co to robić? Lepiej oddychać wdzięcznością i inspiracją, a nie krytyką. Jabłonowski miał między innymi wpływ na mnie, i wielu innych znanych mi Rodaków. Lechickie Odrodzenie to wzajemne koło napędowe.

   Usuń
  2. Jabłonowski to sabotażysta, który ośmiesza prawicę. Jest pełen nienawiści i gniewu. Kompletny brak tolerancji dla ludzi, którzy mają odmienne poglądy. Filmy i transmisje z jego udziałem na YT są wulgarne i niegodne.

   Usuń
 3. Andrzej Lepper. Prawdziwy Patriota, Bohater, Człowiek Niezłomny. Prosty i szczery. Na zawsze szacunek Mu się należy i wdzięczna pamięć 🙏❤️

  OdpowiedzUsuń
 4. Wulgarność nie przystoi mężowi słowiańskiemu, a i na pewno warto, jak podkreślał Bruce Lee, zachować umiarkowanie emocji i oceny. Jednak krewkość dotyczy wielu Lachów, a gdy widzą egzekucje na Laszętach, ponosi ich zrozumiały gniew. Jabłonowski nie ośmiesza prawicy - każdy jest rekomendacją SAMEGO SIEBIE. Prawica czy lewica to fantomy odchodzącej ery. Liczy się Naród, a nie dzielące go kluby. POSPOLITE RUSZENIE...

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem trzeba nazwać rzeczy po imieniu, by dotarło do ludzi, co jest grane.
  Niektórzy zasługują tylko na potok z rynsztoka.
  Na moich drzwiach jest tabliczka: na pohybel skurwysynom. Po krasnoludzku napisane😁😁😁a niektórzy myślą, że to w jednym z 500 języków Indii😛

  OdpowiedzUsuń
 6. Męczennik słowiański ...

  OdpowiedzUsuń