2023/04/25

Powinność Ukraińców wobec Ukraińców. Apel do Gości Ziemi Lechowej

 


    Zwracamy się do Was, Potomkowie Rodów Rusi Kijowskiej. Do Ukraińców, którzy przybyli niedawno, ale i do tych, którzy żyją w granicach polskich od dawna. Dziś przypada Wam nowa i ważna rola.

    Jako Potomkowie tych Rodów - albo jako Słowianie aspirujący do bycia nimi - macie powinność zachować tak świadomość, jak i godność.

    1. Świadomość pozwala zrozumieć, że jeśli dziś Naród Ukraiński nie rządzi tak naprawdę swoim krajem, to jest to częściowo efektem odwetowym Kaganatu Chazarskiego za wyprawę księcia Światosława na ów rozbójniczy Kaganat - której to wyprawie zresztą błogosławiły Rody Słowian z innych ziem. Jako świadomi ludzie, zapewne wiecie też - a przynajmniej powinniście wiedzieć - że z Ukraińcami, którzy przybyli do Polski i których tak serdecznie i szczodrze ugościliśmy - przeniknęło także mnóstwo Chazarów. Udają oni Słowian, dokumentują się jako jedni z Was - ale wiemy przecież, kim są.

    2. Godność to wysoki stan duchowej siły. Powinni mieć ją wszyscy Słowianie, tak jak było przed wiekami. Godność to umiar, honor, racjonalność i wdzięczność. Godność pozwala zrozumieć, że na każdej jednej ziemi zjednoczonych w naród Słowian - jest jeden Gospodarz. Pozostali są Gośćmi. Godność tłumi roszczenia i niewdzięczność, i pozwala na życie w porozumieniu i współpracy, oraz z wzajemną ochroną.

    Rozwijając to dalej... U Słowian wolnych i żyjących w dobrostanie możliwa jest każda specjalna okoliczność - na przykład zaproszenie Gości do współrządzenia Krajem. Nie żyjemy na razie w takich czasach i Wy to wiecie. To czas chaosu, który wymaga porządków we wszystkich Domach Słowian. Przybyli z Wami Chazarowie połączyli siły z polskimi Chazarami i kontynuują kolejny ze swych diabelskich planów: sprowokowanie waśni i konfrontacji między Polakami a Ukraińcami. Cała kampania satanistyczna od zawsze opiera się na rujnowaniu największej siły Ziemi - zjednoczonych Słowian.

    Dlatego wmieszani między Was Chazarowie nasycają Was nieracjonalnymi oczekiwaniami, prowokują Was do kolejnych roszczeń i wreszcie do żądania praw Gospodarza: decydowania o statusie tego Kraju i jego losach. Łamie to prawa i obyczaje Słowian, i dobrze to wszyscy wiemy. Równie niestosowne i groźne jest faworyzowanie uczniów ukraińskich przywilejami szkolnymi, których nie mają uczniowie polscy (na przykład przywilej używania telefonu). Gospodarz ma powinność chronić swoich Gości i otaczać ich energiami o wysokiej częstotliwości: życzliwością i serdecznością. Gość ma powinność okazać wdzięczność i umiar w demonstrowaniu swoich praw i obyczajów, ponieważ podjął decyzję o życiu na czyjejś ziemi. Ziemi o swoistych energiach, wibracjach i prawach, świętej dla Gospodarzy, których Rody karmi od tysięcy lat. Którzy charakter tej ziemi kształtowali tak samo, jak ona kształtowała ich charakter.

    Nie piszemy tego jako Wasi wrogowie. Wiecie, jak zostaliście tu przyjęci. Media pokazywały wiele wypowiedzi Ukraińców, zaskoczonych i wdzięcznych polską gościną i opieką. Niech tak zostanie. Błogosławimy Wam z serca. Musicie jednak utrzymać swoje pozycje na racjonalnym poziomie i nie lekceważyć ani naszych praw, ani praw słowiańskiej gościnności, ani rezonansu historycznej traumy w polskich duszach. Ani też - lekceważyć godności i honoru Lachów. 

    Nie możecie też wypominać Polakom poczucia więzi z Rosjanami - tak jak oni nie powinni wypominać nam i Wam naszych więzi i współpracy. Wszystkie wojny międzysłowiańskie od zawsze były projektem sił zewnętrznych, sił Ciemności. Nie chciały i nie wywoływały ich słowiańskie Rodziny Polaków, Rusinów i Moskali. Wywoływali je zainstalowani na ich ziemiach słudzy Diabła. Dzisiejsza wojna jest tragedią i traumą dla Rodów obu stron, bez względu na to, jakie przyczyny i jacy ukryci projektanci do niej doprowadzili. Są w Polsce ludzie pomstujący na Rosję, są i ludzie pomstujący na Ukrainę. My się z tym podziałem nie zgadzamy - mimo oczywistego trudu skupiamy Moc na jednoczeniu wszystkich Rodów Słowian, a nie tylko części z nich. Jako Goście tak szczodrze przyjęci - musicie uszanować nasze wybory i nasze projekty. Nie są one skierowane przeciw żadnemu z Narodów Słowian, lecz jedynie przeciw ich wrogom.

    Możemy żyć razem, w zgodzie i postępującym braterstwie, w procesie uzdrawiania wobec naszej historii - ale tylko przy spełnionych powyższych warunkach. Większość z Was, po przybyciu do naszej Ojczyzny, znalazła w Polsce szczęśliwe gniazdo: pracę, mieszkanie i nawet polskich przyjaciół. My sami pracujemy z Waszymi Rodakami w bardzo serdecznych stosunkach. Jest już tak wiele wymieszanych między nami małżeństw i tworzy się wiele Rodzin z dominującym jako priorytet pragnieniem: życia w spokoju. To osiągnięcie stanowi wysoką wartość. Uszanujcie to i chrońcie. Nasza wstępna życzliwość to za mało. Potrzeba jeszcze czujności i działania Was - świadomych nie tylko swego pochodzenia, ale też świadomych prawdy i zagrożeń.

    Aby ten szacunek i ochrona były skuteczne, apelujemy do Was: tak jak naszą powinnością jest życzliwa gościna, tak Waszą jest teraz wpływanie na tych Waszych Rodaków, którzy poddają się spiskowym manipulacjom chazarskim i masońskim. Którzy mogą zrujnować ten początek życia ramię w ramię, jak dawniej. Na nasz rząd i magistraty liczyć nie możemy - są chazarskie jak Wasze. Liczymy na Was. Neutralizujcie sabotaż. Tonujcie postawy roszczeń i żądań, i arogancję swoich Rodaków. Świadomość i godność to zobowiązujące wartości. Niech dusza księcia Światosława i dusze jego niezłomnych hufców Was wspierają. 

    Albowiem nie ma nic gorszego dla Gościa, niż utracić przychylność i zaufanie swego Gospodarza. 

    Czcibor i Dobromiła 

    Blog Lechickie Odrodzenie

    Stowarzyszenie Lechistan Gniezno - Serce Rodu 

   Ilustracje ze stron:  https://www.pinterest.de/pin/12525705206041298/ , https://www.pinterest.de/pin/43487952629101210/ .

 


Wojny międzysłowiańskie, wojny domowe i wojny wszelkie - to projekty od początku po dziś satanistyczne. Słowianie, jednoczymy się.

 


2 komentarze:

 1. Niestety chazaria chce tu stworzyć ukropolin. Wszędzie pałeczkę przejmują Ukraińcy, nawet w takich dziedzinach jak IT. Zeżrą nas żywcem bo są bardzo operatywni. Czy ten kraj wreszcie pidniesie się z kolan?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Robić swoje. Masowy ruch twórczo-patriotyczny Lechitów przemoże intruzów o złych intencjach, zbyt silna energia. Nikt nie uniknie rezonansu, który wypracował i dotyczy to też narodów.
   C.

   Usuń