2021/05/01

Nad satanistami i zbrodniarzami wisi nieuchronny topór Drugiej Norymbergi

     "Druga Norymberga" jest już w zaawansowanym projekcie i jest wymierzona w cały sztab stojący za ludobójstwem sprawionym dzięki oszustwie Covid-19 i innym zbrodniczym operacjom taktycznym. Topór zamocowali sobie nad głowami sami zabójcy i ciemiężyciele Ludzkości, Rodów i Dzieci planety. Wszyscy oni przeliczyli swoje siły i oczekiwania, zakładając, że płynące z serc, dusz i Wyższych Jaźni Przebudzenie jest czymś, co da się zdławić, poddać kontroli i ukierunkować do samego najmroczniejszego dna cierpienia, upodlenia i poddaństwa. Nie ma na to zgody ani w żadnej świadomej i wdzięcznie umiłowanej w wolności duszy - Istocie Boskiej - ani też w Źródle Wszystkiego. 

     Rok 2021 zapowiadaliśmy jako wyzwoleńczy, jest to bowiem rok decydujących ujawnień i demontaży, i nic nie może temu zapobiec. Wszyscy świadomi ludzie tkwią już w zaawansowanej pracy nad całkowitym wyzwoleniem planety. Ludziom, którzy zwrócili się do praw boskich, światła w sercu i wolnej kreacji, zostaną przywrócone przywileje należne Wolnym Dzieciom Boskim. Zbrodniarzy czeka los przeciwny. Objęcie Ludzkości kłamstwem Covid-19 i terrorem restrykcyjnym, oraz ludobójczym procederem szczepionkowym zostanie surowo rozliczone jako zbrodnia o randze satanistycznego holokaustu.

     Chazarowie i masoni umocowani w Polsce są od dawna przygotowani lub już wdrożeni w tryby ewakuacji. Mniej znaczące hybrydy pozostają do końca zainstalowane do kontynuowania zniszczeń i rabunku w przestrzeni Kraju Lachów. Mniej świadomych i pozostających na ich usługach medyków, naukowców, dziennikarzy i artystów czeka piekło porzucenia - będą w większości zostawieni sami sobie, ponieważ chazarsko-masoński trzon nie ma empatii i szacunku nawet dla zmanipulowanych, omamionych lub kupionych ludzi, którzy pracują dla ich projektów. Tragiczne konsekwencje takiego obrotu sprawy są łatwe do przewidzenia, zważywszy tak samo położenie porzuconych wykonawców oszustwa i zbrodni, jak gniew uświadomionego Narodu. Z kolei zwrócony do prawa naturalnego i odszukujący swych Mocy w sercu Słowianin jest już nietykalny

     W Niemczech Matrix mierzy się z niespodziewanym: uchodzący za przykład usystematyzowania naród stanął na nogi dając zdeterminowany odpór fizyczny, mentalny i prawny urzędom represyjnym. Wieki mijają, a pozaziemscy i demoniczni okupanci mimo zafascynowania duchowością Ludzkości nie potrafią wciąż docenić i przewidzieć potencjału zrodzonego w sercu. Wielu satanistów rozlokowanych w Niemczech może nie zdawać sobie sprawy, że blisko 30% mieszkańców tych ziem ma słowiańskie geny i słowiański kreatywny potencjał duchowy... Udostępniamy treść krążącą w Sieci, aby Moc tego przekazu zyskała na zasięgu i Mocy sprawczej:

     Kilka miesięcy temu prawnik Reiner Fuellmich rozmawiał z Jerm Warfare o swoich planach pozywania WHO za zbrodnie przeciwko ludzkości. Jest jednym z najpotężniejszych prawników w Europie i obecnie przygotowuje największy w historii pozew zbiorowy, znany również jako „Nürnberg 2”. Fuellmich ponownie rozmawiał z Jerm Warfare kilka dni temu, aby przejrzeć najnowsze informacje. - Na końcu tunelu jest światło - powiedział. „Wygraliśmy procesy sądowe i wygramy znacznie więcej”. Podczas wywiadu powiedział o procesie Corona: „To są najgorsze zbrodnie przeciwko ludzkości, jakie kiedykolwiek popełniono.” Nieliczni ludzie, którzy wciąż potrafią myśleć samodzielnie, około 10 do 20 procent populacji, wiedzą, że nigdy nie chodziło o wirusa lub zdrowie, ale o przerzedzenie populacji i kontrolę. Norymberga 2 Tak więc szczepionki koronowe nie mają nic wspólnego ze szczepieniami, ale są częścią eksperymentów genetycznych, powiedział. Fuellmich dodał, że za kulisami gracze popełniają wiele błędów. Na przykład uważa, że producenci szczepionek nie spodziewali się teraz tylu skutków ubocznych i zgonów. Rozmawiał z informatorem, który powiedział, że pierwotnie planowali nie wdrażać tego całego scenariusza do 2050 roku. Wtedy ludzie pociągający za sznurki zachłanili się i postanowili zrealizować plany znacznie wcześniej - powiedział informator. „Myślę, że dlatego popełniają tak wiele błędów” - powiedział Fuellmich, który otrzymał oświadczenia ponad 100 naukowców i ekspertów. Adwokat powiedział następnie, że może być potrzebny specjalny sąd dla Norymbergi 2, ponieważ jest on teraz tak duży, że mógłby być poza zasięgiem sądów krajowych. "Mamy dowody." Europa: główne pole bitwy Kim są ci ludzie pociągający za sznurki? Według Fuellmicha jest to grupa około 3000 superbogaczy. Do tej grupy należy klika Davos skupiona wokół Klausa Schwaba i czego chcą? Pełna kontrola nad ludźmi. „Przekupują lekarzy, personel szpitala i polityków. Osoby, które nie współpracują, są zagrożone. Do manipulowania ludźmi używają wszelkiego rodzaju technik psychologicznych ”. Fuellmich rozmawiał także z innym demaskatorem, który wyjaśnił, dlaczego Europa jest głównym polem bitwy w tej wojnie. „Europa jest całkowicie zbankrutowana. Fundusze emerytalne zostały całkowicie splądrowane. Dlatego chcą przejąć kontrolę nad Europą, zanim ludzie dowiedzą się, co się dzieje ”. Wielu ludzi umrze Media głównego nurtu udają, że większość ludzi jest za restrykcjami. Zdaniem adwokata z pewnością tak nie jest. Prawie każdy, z kim rozmawia w Niemczech, wie, że na przykład maska na twarzy nie pomaga i informuje się za pośrednictwem alternatywnych mediów. „Stare media wymierają”. Jego rada? Szerzyć prawdę i fakty tak bardzo, jak tylko jest możliwe i nie marnować swojej energii na ludzi, którzy desperacko pragną się zaszczepić. „Nie możemy uratować wszystkich. Wielu ludzi umrze."

     Jakkolwiek prawdą jest, że dusze wybrały już swoją drogę i widać to teraz wyraźnie - to szanując te wybory, jako Słowianie i Rodacy utrzymujemy swoje pozycje. Są pozycje, z których Słowian, Wolny Lach, nie cofa się nigdy: to pozycje godności, patriotyzmu, szacunku do ziemi, Rodu i Przyrody, empatii, życzliwości i gotowości do wsparcia każdego, kto o nie poprosi. Słowianin żyje i czuje w swoim sercu, i tym sercem odpowiada na wszystko, co staje mu na drodze życia.

     Obserwując to, co nieuchronne, pozostańmy w swych sercach. Utrzymujemy swoje pozycje, Lachy. 

     Wszystkiego Dobra i Mocy u progu Pięknego Świata,

     Czcibor i Edyta

 

     O tym, jakie będą konsekwencje wprowadzenia i zdemontowania hologramów pandemii, pisaliśmy w artykule Co ujawnienie kłamstwa Covid-19 oznacza dla Lachów? https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/co-ujawnienie-kamstwa-covid-19-oznacza.html


 
 Nowy Świat to świat Wolnych Rodzin i harmonjnie współpracujących Regionów i Narodów, objętych procesem demontowania urzędów, ratuszy, instytucji, aparatów kontroli. Prawdziwą Moc Sprawczą i Nietykalność dla ciemnych sił czyni yin-yang połączenia kobiety i mężczyzny w miłości. Takie Pary Mocy tworzą Rody Mocy - a te Narody Mocy. 
 

10 komentarzy:

 1. Wzruszam się jak czytam takie teksty .Dziękuję i życzę Mocy Wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z najgorszej sytuacji jest wyjscie. Swiatelko w tunelu sie znajdzie. Wiara czyni cuda.Yin-Yang powinien istniec jako przedmiot w szkole sredniej albo juz w klasie 6. Za moich czasow istniala religia katolicka, gdzie teoria jedno a rzeczywistosc drugie.I zaczelo sie, najwyzsza lczba rozwodow po wojnie zawladnela w latach 90-tych.Nie bylo juz narad rodzinnych i jak byl problem to niestety czlowiek zostal sam jak palec, gdzie jak wiemy slowianie byli szczegolnym narodem gdzie kobieta, rodzina miala najwieksze znaczenie podobnie jak u wikingow. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten dzień zbliża się.Owszem, już jest.
  Iskry Źródła łączcie się. Źródło bije w Nas. Uzewnetrzniajmy tę Moc poprzez Radość,Milosc,Zyczliwosc i Wdzięczność.
  Sława Wolnym Ludziom!
  Anamika

  OdpowiedzUsuń
 4. A kiedy to się skończy?to że szczepia się dorośli to ich wybór Ale testy są już na dzieciach. Jak daleko to jeszcze zajdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dusze wiedzą, gdzie trafią, więc w przypadku Rodu skazującego się na destrukcję, żadna dusza już się tam nie kieruje,

   Usuń