2022/10/01

Co się wydarzyło na gruncie prawa Manitoby w ostatnim czasie? Rdzenni Amerykanie konstruują szereg


    Matka klanu Sipihko, która otwarcie przemawiała do Papieża w publicznym rejestrze; na tydzień przed rdzennymi mieszkańcami założyła tipi loży prawniczej na ziemi jej ludu, powszechnie nazywanej terenem ustawodawczym Manitoby. W rzeczywistości po drugiej stronie ulicy od frontowych schodów z powodów legislacyjnych. Kiedy przybyli, aby założyć lożę, powiadomili ochronę ustawodawczą; która wspierali ich tymczasową osadę na swoich pierwotnych ziemiach. Rząd publiczny wysyłał łączników. Po tym, jak ktoś otwarcie wypowiedział prawdziwe starożytne prawo międzynarodowe (matka klanu może zabić każdego, kto łamie starożytne prawa), kilku funkcjonariuszy ze względów bezpieczeństwa poszło do sądu i postawiło zarzuty człowiekowi, który mówił o prawie międzynarodowym i poprosił, aby funkcjonariusze policji publicznej znali (poznali) fakty prawa międzynarodowego. Ten sam człowiek miał już swoją drogę w sądzie, aby zmienić nakazy sądu - wraca pod „starożytną pieczęcią wszystkich narodów”, aby zamknąć sprawę i uzyskać odszkodowanie za nękanie; w razie potrzeby.

    Negocjował zatem z sędzią, aby go wypuścić i zmienić porządek; kiedy wydali rozkaz, że mężczyzna nie może znajdować się w odległości 50 stóp od ustawodawstwa; wrócił i kazał zmienić kolejność. Gdy administracja sądowa nie zmieniła treści postanowienia, wrócił ponownie do sądu i polecił sędziemu sprostować postanowienia. W ciągu tygodnia rejony ustawodawcze wezwały RCMP i służyły społeczności, która zgromadziła się w loży prawniczej, trzymając święty ogień. Zobacz załączone dokumenty. Ochrona zrobiła wszystko, aby znaleźć zarejestrowane nazwiska wszystkich; ponieważ wszyscy używali tylko swojego rodzimego powołania/tytułu kulturowego! Zwróć uwagę, że koperty były całkowicie puste; list jest podpisany, ale pieczęć urzędowa znajduje się w pudełku; zasada pudełek: cokolwiek jest w pudle, to nie ma na stronie. Szef ochrony popełnił przestępstwo, używając w tej sprawie oficjalnej pieczęci; co jest zdradą: używanie własności rządowej dla własnej korzyści lub zysku. 

    Nie brak utrudnień i sabotażu, kiedy Rdzenni Amerykanie ludzie ruszyli do sądów. Występują też różnice, kiedy rozmawiamy na Zoomie. Nie zgadzam się z Królem Mohawkiem, bo nie możesz być jednocześnie królem i Indianinem... Tak więc kiedy podporządkowali się zasadom handlowym i porzucili prawa swoich ludów, nie zdawali sobie sprawy, jak to może wpłynąć w przyszłości. W każdym razie, cóż, ciągle się uczymy i działamy, aczkolwiek niektórzy tkwią w pułapkach umysłu i czują potrzebę takich działań i walki (dając tym pieniądze rządowi), że lamią fundamentalną zasadę prawa planetarnego, która mówi, że mamy osiągnąć zgodność. Oni są jednak tam, gdzie są, w swoich procesach...

    Z innej beczki: magazyn New Yorker twierdzi, że Rosja i Chiny są gotowe uderzyć na Alaskę, że amerykańskie statki rejestrowały ich już na skraju wód terytorialnych. Ja z kolei słyszałam, że Rosja walczy z Obcymi Anunnaki, którzy używają broni opartej o częstotliwość, laserów i mogą teleportować się z jednego miejsca do drugiego... Ukraiński astronom raportuje o ich dużej aktywności nad ich terytorium. A tymczasem USA właśnie wyskoczyły z nowym logo dla UFO tudzież jakiegoś działu rządowego!... Myślę, że w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii są bardzo chorzy ludzie, którzy powodują mnóstwo problemów dla wszystkich... W każdym razie dzieje się!

     Ręcznie napisz dobrowolną deklarację, kim jesteś jurysdykcyjnie. Odbierz swoje pełnomocnictwo. (Ustawa o pełnomocnictwie) Utworzenie i zarejestrowanie aktu kontrprocesu (akt o testamentach, spadkach i spadkach) Zaakceptuj swój akt urodzenia, a następnie zwróć go i lub naucz się zwijać zaufanie do aktu urodzenia. Poprzez różne akty prawne i Konwencję Wiedeńską tworzysz certyfikat tożsamości, wysyłasz kopię do rządu. Zarejestruj się, aby zostać indywidualnym bankierem (jeśli zdecydujesz się zachować zaufanie).

    Jacqueline-Clarissa

    Dziękujemy Jacqueline-Clarissie za nadsyłane informacje i materiały. Mamy potwierdzenia, ożywczą energię i inspirację, czując działania Wolnych Istot w każdym zakątku Matki Ziemi.
    Słowianie i Rdzenni Amerykanie krok po kroku odbudowują wspólny Most Straży Duchowej nad Światem. 
    Czcibor i Dobromiła
    

 Ze stron wolnościowych Rdzennych Amerykanów:
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz