2020/08/16

Prawo Słowian: nietykalność jako Pierwsze Prawo Lacha


     Lach rodzi się jako człowiek wolny, obdarzony zdolnościami, duszą i genami błogosławionymi przez Stwórcę. Wszelkie narzucone mu umowy, traktaty, wyznania, zobowiązania karmiczne są nielegalną procedurą wynikłą z inwazji, okupacji, manipulacji i przymusu. 
     Pierwsze Prawo Lacha oraz prawo rodowe wolnej woli wedle nienaruszalnych ustaleń słowiańskich i reguł wedyjskich obejmują go od chwili narodzenia, i zasadniczo utrzymują Moc całe życie. Prawo Nietykalności gwarantuje, że Wolny Lach:

     - może być narodzony w domu, w ścisłym otoczeniu członków Rodu, lub z dodatkową asystą, którą zaakceptował/powołał Ród dla zwiększenia ochrony rytuału narodzin. Żadna władza nie może ingerować w reguły i praktyki przyjęte przez Rodziców. Ochrona energii, aury, wibracji dziecka i przestrzeni może być zakłócona przez uczestnictwo w świętym rytuale osób obcych, zwłaszcza zanieczyszczonych duchowo i energetycznie lekarzy.
     Dziecko rodzone jako Wolny Lach ma prawo do izolacji, spokoju i naturalnego tempa podczas procesu porodowego.

     - ma prawo do ścisłej ochrony (izolacji) w okresie poporodowym, kiedy trwa jego adaptacja do wibracji przestrzeni, kształtuje się struktura energetyczna i system odpornościowy. Należy uszanować potrzeby Rodów naszych Rodaków, jeśli przez kilka tygodni albo miesięcy nie pokazują dziecka, a tym bardziej nie pozwalają na jego dotykanie.
 
     - ma prawo do ochrony pozarodowej, to jest zapewnianej przez Naród (życzliwość Rodaków w każdych okolicznościach interakcji) oraz urzędy krajowe (dopóki istnieją). Ta ochrona sprowadza się do dwóch istotnych typów aktywności:
     a) czujności. Czujność polega na tym, aby na widok zbliżającej się Rodziny z małym dzieckiem (lub dzieci bez opieki) powściągnąć wszelkie działania mogące spowodować u tego dziecka dyskomfort, strach, uraz lub zranienie (nawet jeśli jest to mało prawdopodobne).
     b) reagowania. Co sprowadza się do wsparcia rodziców lub osamotnionego dziecka w każdej możliwej okoliczności. Każdy Wolny Lach, ze swej dumy i czystości serca, ma powinność być rycerzem w gotowości dla każdego dziecka Lechistanu.

     -  ma prawo do leczenia według metod i środków obranych przez jego Rodziców.

     -  ma prawo do edukacji domowej (rodowej) lub instytucjonalnej (dopóki istnieje) według prawideł, zakresów i rodzajów Wiedzy, jakie zatwierdził dla dobra dziecka jego Ród.

     Prawo ochrony dzieci lechickich zostanie wkrótce bardzo rozbudowane, na drodze wyeliminowania patologii oraz obcych czynników sabotujących. Jednym z pierwszych tego owoców będzie wyeliminowanie jednego z najbardziej nieżyczliwych i antysłowiańskich zjawisk w przestrzeni Kraju: głośnych dźwięków motocykli i innych pojazdów, to jest ignorowania dobra niemowląt przez nieświadomych i niewrażliwych kierowców.

      Naruszenie Pierwszego Prawa Lacha, Prawa Nietykalności, przez urzędy, instytucje lub osoby prywatne spoza Rodu, jest jednocześnie złamaniem prawa wolnej woli Rodu Lachów do wychowania, zabezpieczenia i wykształcenia dzieci zgodnie ze swoim wyborem według sumienia i intuicji.
   
     Naruszenie Pierwszego Prawa Lacha i Prawa Wolnej Woli Rodu oznaczające skutki traumatyczne dla dziecka ( pokaz dręczenia lub zabijania zwierząt, pokaz treści seksualnych, przekaz przemocy, użycie przemocy) będzie karane z surowością słowiańskiego pojmowania praw Dziecka i skutków urazów.
     
    

 
     Prawo Wolnych Lachów nie uznaje przedawnień. 
     Słowianie nie mają obowiązku przebaczania, a ich Sąd prawa odpuszczenia winy przestępcom.
     Odpuszczenia, przebaczenia i unieważnienia lub złagodzenia wyroku dla przestępcy może dokonać tylko ofiara albo jej Ród. 
     Przestępstwo przeciw Rodakowi/Rodowi jest przestępstwem przeciw Narodowi.  

 Czcibor 

Wspomniana w artykule agresja dźwiękowa motocykli i innych pojazdów mechanicznych to wielki problem narodowy, dlatego ogłaszam pospolite ruszenie Rodaków do kampanii: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/wezwanie-do-pospolitego-ruszenia-lachow.html


 Jedną z najbardziej widocznych (i oddziałujących na Równowagę i Moc Narodu) zmian w Wolnym Lechistanie będzie zmiana traktowania kobiet w ciąży. Każda brzemienna Laszka będzie adorowana w szczery, subtelny, życzliwy sposób przez wszystkich Rodaków, którzy staną na jej drodze, niczym lokalna bogini i narodowa bohaterka:
Każde dziecko Lechistanu ma prawo do nietykalności, począwszy od samego rytuału porodu:Siła Narodu bierze się z siły Rodów...

4 komentarze:

 1. Jaki jest twój pomysł na wyeliminowanie głośnych dźwięków motocykli i innych pojazdów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/2020/08/wezwanie-do-pospolitego-ruszenia-lachow.html

   Usuń
 2. Fantastyczne i zgodne z boskimi prawami ,etyka i morale człowieka.
  Wielkie brawa za tekst.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całego serca DZIĘKUJEMY. Największe cuda zadzieją się w naszym Kraju, kiedy wszyscy pojmiemy, że ochrona Dzieci jest ważniejsza niż cokolwiek innego.

   Usuń