2021/03/21

APEL - do służb w mundurach wszelakich, do policjantów, strażaków, księży, służb medycznych.

 

     Przecież wy wiecie, że to ściema, przecież wy wiecie, że ludzie są wykańczani chorymi regulacjami, procedurami, przepisami.

     Mam pytanie w związku z tym, czy możecie się zorganizować? Znacie siebie, wiecie, co kto myśli. Możecie się zebrać do kupy i jednocześnie wypowiedzieć posłuszeństwo tym, którzy was zmuszają do łamania prawa. Księża, zbierzcie grupę, napiszcie list otwarty do biskupów, o biskupach i przeczytajcie go o 12.00 na mszy. Powiedzcie ludziom w końcu prawdę o tym, jak są okłamywani. Jeśli to zrobi jeden ksiądz, to go od razu wywiozą na zadupie, ale gdy to zrobi tysiąc księży na raz? Biskupom nie starczy tych zadupi, żeby was tam wysłać, ale…. choćbyście nawet tam wylądowali… czy nie po to szliście do seminarium, żeby głosić słowo Boże? Czy ludzie na „zadupiu” go nie potrzebują waszym zdaniem?

     Lekarze…. pojedynczym, mówiącym prawdę, starającym się leczyć zostaje odbierane prawo do wykonywania zawodu… a gdyby tak tysiąc, tysiące lekarzy stanęło po stronie ludzi… wszystkim wam nie odbiorą prawa do wykonywania zawodu. W Polsce są już metody umożliwiające leczenie ludzi. Naprawdę odpowiada wam pozycja wypisywacza recept? Nie wolelibyście naprawdę leczyć, stać się pionierami na świecie?

     Policjanci, wielu z was wkurza, że dostajecie rozkazy każące wam gnębić rodaków… widać po waszych oczach, że wstydzicie się tego, co wam każą robić, macie przyjaciół, kolegów w swoim środowisku, zbierzcie się i na którymś z protestów, które macie pacyfikować zerwijcie maski, zerwijcie kaski, stańcie po stronie ludzi…

     ZOSTANCIE BOHATERAMI!!!!!

 

******** 

     
     A teraz moje przemyślenia:

     Do księży: czy wam naprawdę bardziej zależy na dobrach doczesnych, niż na życiu wiecznym? Przecież to wy nauczacie, że powinno się kroczyć przez życie w prawdzie, żeby kiedyś stanąć bez obaw przed Bogiem. A wy się bardziej biskupa niż Boga boicie? Dlaczego nie powiecie prawdy o obecnej sytuacji waszym Parafianom? Czy macie czyste sumienie, kiedy ludzie ufając wam, mediom, rządowi dają się prowadzić na rzeź? Czy nie czujecie obrzydzenia do siebie? Potraficie sobie w oczy spojrzeć? Co powiecie Bogu, gdy już przed nim staniecie?

     Strażacy, czy nie wstyd wam, kiedy wieziecie ufnych, starszych schorowanych ludzi, żeby inne służby mogły ich „wyszczepić”? Przecież waszym zadaniem jest chronić ludzkie życie, a pomagacie w eliminacji naszych i waszych przodków.
     Nie czujecie obrzydzenia do siebie? Potraficie sobie w oczy spojrzeć?

     Policjanci… cóż można wam powiedzieć, to co się od kilku miesięcy z waszą formacją dzieje, tego nie da się w kulturalnych słowach opisać. Co wy wyprawiacie? Czy po to szliście do służb, żeby się wysługiwać opłacanym przez bandytów politykom? Czy po to wkładaliście mundur, żeby rodaków na ulicach pałować i gazować? Nie czujecie obrzydzenia do siebie? Potraficie sobie w oczy spojrzeć?

     I w końcu służby medyczne, lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni. Cóż wam można powiedzieć? nic, bo to co się dzieje, to jak się zeszmaciliście nie ma określenia w słowniku ludzi kulturalnych. Powinno wam zależeć na leczeniu ludzi, a na czym wam zależy? na straszeniu? na unikaniu? Czy to było waszym celem, gdy szliście na studia?
     Nie czujecie obrzydzenia do siebie? Potraficie sobie w oczy spojrzeć?

     To napisałam ja, Ula-Laszka, zwykła osoba, która nie potrafi zrozumieć jak dla kilku chwil świętego spokoju, dla kilku brzęczących srebrników można stać się człowiekiem bez honoru.

     Pamiętajcie, że oprawcy was nie oszczędzą, skończycie tam, gdzie ci, którzy dzięki waszym działaniom i zaniechaniom kończą, jedynie trochę później.

     Policja w gettach też myślała, że są elitą, że ci, których do wagonów wpychają, to nic nie warte (co??). Sami też tam w końcu wylądowali. Oprawcy was również nie oszczędzą. Bo to ciągle ci sami oprawcy.

 

     Ula-Laszka 

 

     Popieramy ten apel, nieśmy jego Moc między zagubionych Rodaków. Jednocześnie wypatrujmy przełamywania się naszych Braci i Sióstr we wspomnianych służbach - kto się ma obudzić, obudzi się i stanie z nami.

     Edyta i Czcibor

8 komentarzy:

 1. Dolaczam sie do apelu! Nawet go podrukuje I porozwieszam w okolicy.
  Svietlana

  OdpowiedzUsuń
 2. ŚWIETNIE NAPISANY APEL. UKŁON DLA AUTORA TEKSTU. SERDECZNOSCI DLA CZYTELNIKOW 🤗🤗

  OdpowiedzUsuń
 3. Slawa❤️ też puściłam, gdzie i komu się dalo🙏❤️

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zamieszczenie, za poparcie i za powielanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. https://globalna.info/2020/12/04/pierwsze-efekty-chemtrails-choroba-morgelonow/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja także popieram apel
  !

  OdpowiedzUsuń