2022/09/24

Przekaz generała armii francuskiej wrzuca bombę lotniczą w struktury procederu szczepień


    Przekaz francuskiego generała dorzuca do ognia, który płonie nad procederem szczepień i nieodwracalnie go trawi. Ten ogień to świadomość Ludzkości, która zrzuca jarzmo i ma dość zainstalowanych na niej programów destrukcji. Od 2017 roku prowadzimy Lechicką Kampanię Przeciw Wszelkim Szczepieniom, ale już wcześniej oboje działaliśmy słowem i intencją w tym samym celu, po prostu czując z duszy, że szczepionki są nie tylko budzącą niepokój i opór ingerencją "obcego w nasze" - ale zarazem kompletnym absurdem, którego pobudzony do weryfikowania umysł już nie przyjmie. Francuski dowódca dokonał jedną przemową swojej najlepszej operacji strategicznej w życiu, ujmując sprawy słowami tak mocnymi, wzniosłymi i kreującymi, jak jeszcze nikt przed nim. Tymi słowami jednocześnie uskrzydlił i opancerzył zaawansowanych w polu działaczy antyszczepionkowych, a tych, którzy wskutek swej pracy zaznali szykan, upokorzeń, odrzucenia, samotności, zagrożenia i przygaśnięcia - wyciągnął z błotnych okopów i rozpadlin, i rozświetlił od środka pokładami nowych sił. Jednocześnie zatrzymał setki, jeśli nie tysiące kolejnych zagubionych na rozdrożu decyzji Ojców i Matek Francji, Belgii, Polski i wszelkich innych krajów świata, gdzie tylko słowa generała trafią - a trafią na pewno, gdyż niesie je moc błogosławieństwa. 

    Dlatego jeśli tylu odważnych Rodziców jest bohaterami, to generał Blanchon jest nim nie mniej. Swoją odwagą i przenikliwością wygrał dla Ojczyzny i wielu z nas jedną z najważniejszych bitew Wielkiej Pobudki Ludzkości. Nawet jeśli bezpośrednio odnosił się do szczepień przeciw hologramowi Covid-19, to zbombardował wszelkie inne praktyki na tym polu manipulacji i eksperymentu. Jest bowiem tak, jak pisaliśmy: otwarcie bramy do oporu przeciw kowidowym preparatom uruchomiło odwagę i potrzebę zweryfikowania wszelkich innych szczepionek podawanych ludziom tego świata. Stało się też to, co przepowiadaliśmy: większość Polaków nie przyjęła szczepionek kowidowych. Nie zabraknie też Rodaków, którzy swoją wolą, siłą aryjskiego DNA, ze wsparciem owoców Matki Ziemi i z łączem ze Stwórcą - zneutralizują przyjęte preparaty. Zwycięża Życie, zwycięża Boskość.

    Nadchodzi nieodwracalne, bo wsparte wolą człowieka i prawem Boga to, co konsekwentnie zapowiadamy - całkowita likwidacja procederu szczepień. Wolny świat nie degraduje swoich Dzieci i nie zatruwa Owoców Matki Ziemi. Wolni, odważni i świadomi Rodzice nie degradują potencjałów swoich Dzieci i swoich Rodów. Jesteśmy już bardzo blisko końca procederu, który z pełnym rozeznaniem nazwaliśmy satanizmem. Tylko bowiem satanizm podważa doskonałość dzieł boskich, odbiera im jego prawa, i okrada je z jego mocy i zdolności.

    Nadchodzi koniec wszelkich szczepień i nadchodzi święte prawo ochrony Dziecka Bożego. 

    Życzymy pełni Mocy i Cudu Uzdrowienia wszystkim Rodzicom dla ich Dzieci.

    Czcibor i Dobromiła

    Za nadesłany film dziękujemy Alicji https://www.facebook.com/groups/1513130285712809/user/100079538665601/

    W ramach naszej Lechickiej Kampanii Przeciw Wszelkim Szczepieniom publikowaliśmy artykuły dostępne tutaj: https://lechickieodrodzenie555.blogspot.com/p/kampanie.html

Przekaz generała Blanchon, który zbombardował instalacje satanistyczne:


4 komentarze:

 1. Wczoraj miałam taka wizję, że nastał definitywny koniec szczepień A dzisiaj patrzę wpis ,że niedługo to wszystko się skończy . Sama walczę o swoje dzieci i nigdy nie przestanę. Będę walczyć aż ogłoszą wspaniałe wieści, że koniec eksperymentów na ludziach. To będzie przepiękny dzień, który się się do wielu świadomych Polaków początek nowego lepszego i spokojnego życia. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przypadku wszak. :) Wizję miałaś trafną i wnoszącą Moc. Wspieramy Cię w straży nad Dziećmi. :)

   Usuń
 2. Coraz cudowniejsze wiadomości nadchodzą a to dopiero początek, radość rozpiera serce ale łzy same lecą ,trzeba
  dać upust emocją i niech ta lawina pędzi. Wreszcie ulga , dziękuję Kochani za ten wspaniały blog.
  " Oli "  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, Oli, zawsze wnosisz tu słońce, a jesienią to sporo znaczy. :) Pozdrawiamy Cię jesieniie-słonecznie zatem! :)

   Usuń